Hakkımızda

Hakkımızda

 

Firmamız müşterilerinin kişisel istekleri karşısında ürün yelpazesini genişleterek, üretimindeki makinelere her yıl yenilerini dahil etmiştir ve elektrik piyasasındaki profesyonel firmalara 100 makine ile ayda 15 milyon adet tam kapasite ile tedarik sağlayabilmektedir. YENİGÜN Makine Sanayi Ticaret Limited Şirketi ;1984 yılında bir atölyede dekopaj ve planya tezgâhı ile üretime başlamıştır. 1990 yılına kadar , YENİGÜN Makine farklı meslek kollarında da boy gösteren, müşterilerinin kişisel istekleri karşısında ürün yelpazesini genişleterek, üretimindeki makinelere her yıl yenilerini dahil etmiştir...

Firmamız yanı sıra elektrik piyasasındaki profesyonel firmalara 100 makine ile ayda 15 milyon adet tam kapasite ile tedarik sağlayabilmektedir. Bugün YENİGÜN Makine Maltepe Sanayi Sitesindeki yerinde, toplam 1500 m2'lik alanda üretim yapan bir firma halini almıştır. Elektrik malzemeleri sanayi olarak da hizmet veren firmamız, Makine'de yakaladığı başarıyı ,elektrik malzemeleri üreten firmalara verdiği kaliteli imalatla da yakalamıştır. En son teknoloji ile donanmış makine parkı ile bünyesindeki 40 kişiden oluşan profesyonel çalışanı ve teknik kadrosu ile büyük bir aile şirketidir.

YENİGÜN Makine, elektrik yan sanayisin de, çalışan 700 adet makine ile çalışmalarına verdiği önem ve destek sayesinde, bugün elektrik sanayi şartlarında uzun süreli hatasız çalışabilen teknoloji donanımı, yüksek, ekonomik ve ergonomik makineleri üretmenin haklı gururunu yaşayan bir firmadır. Satış sonrası hizmetleri ile arıza ve yedek parça ihtiyacı duyan müşterilerine aynı gün müdahale edebilmektedir.